

















Kensington UH1440P USB-C 5Gbps Dual Video Driverless Mobile Dock 85W Pass-Through Power DP/HDMI/VGA
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRFN84
- Βάρος(kg): 1.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.50cm x 25.00cm x 5.00cm
- EAN: 0085896338536
209,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 169,27€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Card reader integrated | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) SD |
| Compatible operating systems | macOS 10.15 or above Windows 10 or above |
| Compliance certificates | RoHS Federal Communications Commission (FCC) RCM CB VCCI UKCA CE |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China Vietnam |
| Data transfer rate | 5 Gbit/s |
| Depth | 75 mm |
| DisplayPort version | 1.2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s 100 10 |
| Guarantee | G024M |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 17 mm |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Housing material | Aluminium |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 2.44 kg |
| Master (outer) case height | 130 mm |
| Master (outer) case length | 376 mm |
| Master (outer) case net weight | 1.69 kg |
| Master (outer) case width | 140 mm |
| Maximum analog resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Maximum digital resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Mobile operating systems supported | iPadOS |
| Number of displays supported | 2 |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 C |
| Package depth | 183 mm |
| Package height | 27 mm |
| Package weight | 110 g |
| Package width | 124 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Power source type | USB |
| Product colour | Silver |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB cable length | 0.17 m |
| USB ports quantity | 3 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery up to | 85 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Weight | 200 g |
| Width | 137 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
