





D-Link DUB-1340 Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: D-Link
- Κωδικός: WLONONWCRALY1
- Βάρος(kg): 0.49kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 22.50cm x 15.00cm
- EAN: 790069345494
57,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 46,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable type | USB |
| DC-in jack | Yes |
| Dimensions (WxDxH) | 97.97 x 72.45 x 20.27 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |
| Input voltage | 5 V |
| Mac compatibility | Yes |
| Master (outer) cases per pallet (air) | 63 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 63 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Output current | 4 A |
| Package depth | 225 mm |
| Package height | 68 mm |
| Package weight | 67 g |
| Package width | 150 mm |
| Pallet gross length | 110 cm |
| Pallet gross weight (air) | 324.5 kg |
| Pallet gross weight (sea) | 324.5 kg |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Pallet height (air) | 193 cm |
| Pallet height (sea) | 193 cm |
| Plug and Play | Yes |
| Ports quantity | 4 |
| Product colour | Black |
| Products per pallet (air) | 630 pc(s) |
| Products per pallet (sea) | 630 pc(s) |
| Products per shipping (inner) case | 10 pc(s) |
| Shipping (inner) case gross weight | 4.71 kg |
| Shipping (inner) case height | 25.3 cm |
| Shipping (inner) case length | 36 cm |
| Shipping (inner) case net weight | 2.4 kg |
| Shipping (inner) case width | 31.4 cm |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 50 C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Weight | 60 g |
