









Urban Armor Gear Monarch Pro mobile phone case 17.5 cm (6.9") Cover Carbon
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRNM4
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 22.00cm x 2.30cm
- EAN: 0840283926952
91,27€
Χωρίς ΦΠΑ: 73,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Samsung |
| Built-in battery | No |
| Case type | Cover |
| Compatibility | Galaxy S26 Ultra |
| Depth | 170 mm |
| Easy to apply | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 14.7 mm |
| MagSafe compatible | Yes |
| Material | Leather, Carbon fibre |
| Maximum screen size | 17.5 cm (6.9") |
| Product colour | Carbon |
| Protection features | Scratch resistant, Bump resistant |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 59 g |
| Width | 84 mm |
| Wireless charging | Yes |
