



















Xilence Performance X Series XP750MR9.2 power supply unit 750 W 20+4 pin ATX ATX Black, Red
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XILENCE
- Κωδικός: WLONONWCRAO25
- Βάρος(kg): 3.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 52.00cm x 30.00cm x 53.00cm
- EAN: 4044953503740
168,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 135,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| ATX version | 3.0 |
| Bearing technology | FDB |
| Cabling type | Semi-Modular |
| Compliance certificates | WEEE RoHS |
| Cooling type | Active |
| CPU P4 connector (4-pin) | 1 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Yes |
| Depth | 160 mm |
| Efficiency | 92% |
| Fan diameter | 14 cm |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful GHS02: Flammable GHS09: Environmental hazard |
| Height | 86 mm |
| Max output current (+12V) | 62.5 A |
| Max output current (+3.3V) | 20 A |
| Max output current (+5V) | 20 A |
| Max output current (+5Vsb) | 3 A |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of SATA power connectors | 6 |
| Package type | Box |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 3 |
| PCI Express power connectors (8-pin) | 1 |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Power protection features | Over power Under voltage Over current Short circuit Over voltage |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Product colour | Red Black |
| Purpose | PC |
| Sustainability certificates | ErP |
| Sustainability compliance | Yes |
| Total power | 750 W |
| Warnings | Avoid contact of the product with water or other liquids. Do not open the case - risk of electric shock. The product is not suitable for disposal with municipal waste - dispose of in accordance with local regulations. |
| Width | 150 mm |
