













HUAWEI eKit S110 Series S110-16LP2SR Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Huawei
- Κωδικός: WLONONWCRBP19
- Βάρος(kg): 4.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 55.00cm x 40.00cm
- EAN: 6901443428021
281,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 227,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 10G support | No |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 110 - 240 V |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 16 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Combo SFP ports quantity | 2 |
| Depth | 260 mm |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Form factor | 1U |
| Forwarding rate | 26.78 Mpps |
| Guarantee | G024M |
| Height | 43.6 mm |
| LED indicators | Yes |
| MAC address table | 8000 entries |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Power consumption (max) | 146 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power source | AC |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | Grey |
| Rack mounting | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 5000% |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 95 C |
| Switch layer | L2 |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 36 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 124 W |
| Warnings | Do not use the device in damp conditions to avoid a short circuit. Ensure the unit is adequately ventilated during operation. Electronic devices should be recycled in accordance with local regulations. Do not open the case or try to repair it yourself. Th |
| Weight | 3.2 kg |
| Width | 442 mm |
