









Lian Li TR-01X computer case Midi Tower Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LIAN LI
- Κωδικός: WLONONWCR9619
- Βάρος(kg): 19.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 49.50cm x 67.00cm x 66.00cm
- EAN: 4718466010438
287,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 232,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio input | Yes |
| Audio output | Yes |
| Form factor | Midi Tower |
| Front fans diameters supported | 140 120 mm |
| Front fans installed | 3x 120 mm, 2x 140 mm |
| Front radiator sizes supported | 240 280 360 mm |
| Guarantee | F024M |
| HDD/SSD combo cage | Yes |
| Material | Steel Aluminium |
| Maximum CPU cooler height | 16.7 cm |
| Maximum graphics card length | 42.3 cm |
| Maximum PSU length | 28 cm |
| Number of 2.5" bays | 3 |
| Number of 3.5" bays | 3 |
| Number of expansion slots | 8 |
| Power supply included | No |
| Product colour | Black |
| Side fans diameters supported | 120 140 mm |
| Side fans installed | 3x 120 mm 2x 140 mm |
| Side radiator sizes supported | 240 280 mm 360 mm |
| SSD form factor | 2.5" |
| Supported HDD sizes | 2.5" 3.5" |
| Supported motherboard form factors | micro ATX Mini-ITX ATX EEB EATX |
| Top fans diameters supported | 120 140 mm |
| Top fans installed | 3x 120 mm, 2x 140 mm |
| Type | PC |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Warnings | Keep the product away from water sources to prevent electrical damage. Ensure that the enclosure is properly ventilated to avoid overheating of components. Beware of sharp edges during assembly. |
| Warranty period | 1 year(s) |
