







Cooler Master MasterBox 600 White Lite Midi Tower White, Transparent
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Cooler Master
- Κωδικός: WLONONWCRPRJI
- Βάρος(kg): 8.55kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 54.50cm x 32.00cm x 56.00cm
- EAN: 4719512146910
103,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 83,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-dust filter | Yes |
| Audio input | Y |
| Audio output | Yes |
| Cable management | Yes |
| Depth | 474 mm |
| Form factor | Midi Tower |
| Front fans diameters supported | 120 140 mm |
| Front radiator sizes supported | 360 120 140 280 240 420 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 481 mm |
| Material | Tempered glass Plastic Steel |
| Maximum CPU cooler height | 17 cm |
| Maximum graphics card length | 41 cm |
| Maximum PSU length | 21 cm |
| Number of 2.5" bays | 2 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| Package depth | 547 mm |
| Package height | 554 mm |
| Package weight | 8.4 kg |
| Package width | 315 mm |
| Power supply included | No |
| Product colour | White Translucent, White |
| Rear fans diameters supported | 120 |
| Side window | Yes |
| Supported HDD sizes | 2.5 3.5" |
| Supported motherboard form factors | EATX ATX micro ATX ITX |
| Supported power supply form factors | ATX |
| Top fans diameters supported | 120 140 mm |
| Top radiator sizes supported | 120 280 360 mm 140 240 |
| Type | PC |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Volume | 49.73 L |
| Weight | 6.9 kg |
| Width | 230 mm |
