

















Case MIDI Pro AS-02B-TG-OP without PSU
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Chieftec
- Κωδικός: WLONONWCRMOAP
- Βάρος(kg): 6.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.00cm x 28.00cm x 53.80cm
- EAN: 0753263078957
70,10€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,53€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio input | Yes |
| Audio output | Yes |
| Depth | 390 mm |
| Fan speed control | Yes |
| Form factor | Midi Tower |
| Front fans diameters supported | 360 120 280 240 140 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 485 mm |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Maximum CPU cooler height | 16.5 cm |
| Number of 2.5" bays | 2 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| Package weight | 6.2 kg |
| Power supply included | No |
| Product colour | Black |
| Rear fans diameters supported | 120 |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Side window | Yes |
| Supported motherboard form factors | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Top fans diameters supported | 240 280 120 140 mm |
| Type | PC |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 5.3 kg |
| Width | 215 mm |
