



PNY 8GB PC3-12800 1600MHz DDR3 memory module 1 x 8 GB
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: PNY Technologies
- Κωδικός: PAMPNYDR30002
- Βάρος(kg): 0.02kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.10cm x 13.50cm x 0.20cm
31,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 25,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| CAS Latency | 11 |
| Component for | PC/Server |
| Guarantee | G036M |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Product colour | Green |
