


Νέο Προϊόν



Inter-Tech ASPOWER R1A-KH0400 power supply unit 400 W 20+4 pin ATX 1U Silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Inter-Tech
- Κωδικός: WLONONWCRPTHK
- Βάρος(kg): 2.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.40cm x 11.20cm x 21.30cm
- EAN: 4260455643504
380,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 306,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Silver |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| ATX power connector (20+4 pin) | Yes |
| Combined power (+3.3V) | 110 W |
| Cooling type | Active |
| CPU power cable length | 40 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Yes |
| Depth | 245 mm |
| Efficiency | 89% |
| Fan diameter | 4 cm |
| Floppy disk drive connector | Yes |
| Floppy drive power connector | 1 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Height | 41 mm |
| Input current | 6.3 A |
| LED indicators | Status |
| Max output current (+12V) | 33 A |
| Max output current (+3.3V) | 18 A |
| Max output current (+5V) | 18 A |
| Max output current (+5Vsb) | 3 A |
| Max output current (-12V) | 0.5 A |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 h |
| Motherboard power cable length | 40 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Number of SATA power connectors | 2 |
| Package weight | 2.18 kg |
| Peripheral (Molex) power cable length | 400 550 mm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 2 |
| Power protection features | Overheating Short circuit Over voltage Over power Over current |
| Power supply unit (PSU) form factor | 1U |
| Product colour | Silver |
| Purpose | Server |
| SATA power cable length | 550 400 |
| Total power | 400 W |
| Weight | 1.9 kg |
| Width | 122 mm |
