



Νέο Προϊόν




DELL OptiPlex 3000 Micro i5-12500T 16GB 256GB SSD mSFF Win11pro USED Used
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Dell
- Κωδικός: UZYDELKOM0908
- Βάρος(kg): 1.73kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 41.00cm x 29.50cm
- EAN: 5901443268819
534,10€
Χωρίς ΦΠΑ: 430,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio chip | Realtek ALC3246-CG |
| Audio system | High Definition Audio |
| Bluetooth | No |
| Bus type | DMI4 |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Chassis type | microSFF |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Depth | 178 mm |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| DisplayPort version | 1.4a |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 100 1000 10 |
| Guarantee | G006M |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4b |
| Height | 182 mm |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Keyboard included | No |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Motherboard chipset | Intel B660 |
| Mouse included | No |
| Number of processors installed | 1 |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 770 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Optical drive type | No |
| Placement supported | Horizontal/Vertical |
| Power supply | 65 W |
| Power supply input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power supply input voltage | 100 - 240 V |
| Processor boost frequency | 4.4 GHz |
| Processor cache | 18 MB |
| Processor cores | 6 |
| Processor family | Intel Core i5 |
| Processor generation | 12th gen Intel Core i5 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | i5-12500T |
| Product colour | Black |
| Product type | Mini PC |
| Specific features | Windows 11 Pro 64bit for Dell computers Computer used, tested, possible scratches on the case, efficient and ready to use Pre-installed system on the drive |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 256 GB |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Warnings | Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock. The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local re |
| Weight | 1.33 kg |
| Wi-Fi | No |
| Width | 36 mm |
