









DELL OptiPlex 7090 i5-10505 16GB 256GB SSD SFF Win11pro Used
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Dell
- Κωδικός: UZYDELKOM1000
- Βάρος(kg): 4.06kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.00cm x 50.00cm x 29.00cm
- EAN: 5901443358053
566,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 457,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio system | Waves MaxxAudio |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Chassis type | SFF |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Depth | 292.8 mm |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 10 100 1000 |
| Guarantee | G006M |
| Height | 290 mm |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Line-in | Yes |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Motherboard chipset | Intel Q570 |
| Number of USB ports with PowerShare support | 1 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 630 |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Optical drive type | No |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PowerShare | Yes |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cores | 6 |
| Processor family | Intel Core i5 |
| Processor frequency | 3.2 GHz |
| Processor generation | 10th gen Intel Core i5 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | i5-10505 |
| Processor threads | 12 |
| Product colour | Black |
| Product type | PC |
| PS/2 ports quantity | 2 |
| Serial ports quantity | 1 |
| Specific features | Pre-installed system on the drive Windows 11 Pro 64bit for Dell computers Computer used, tested, possible scratches on the case, efficient and ready to use |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 256 GB |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Warnings | Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock. The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local re |
| Weight | 5.72 kg |
| Wi-Fi | No |
| Width | 92.6 mm |
