























Amewi Baiting 500 Radio-Controlled (RC) model Boat Electric engine
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRCKD
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 25.00cm x 25.00cm
- EAN: 4260631428680
304,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 245,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | Yes |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Battery technology | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Battery type | AA |
| Battery voltage | 4.8 V |
| Charger | Yes |
| Construction type | Ready-to-Run (RTR) |
| Engine type | Electric engine |
| Guarantee | G024M |
| Length | 556 mm |
| Maximum operating distance | 200 m |
| Number of batteries (transmitter) | 4 |
| Product colour | Silver Black |
| Product type | Boat |
| Recommended age (min) | 14 yr(s) |
| Replica | No |
| Suggested gender | Boy |
| Transmitter | Yes |
| Transmitter frequency | 2.4 GHz |
| Weight | 2.15 kg |
| Width | 240 mm |
