





















Amewi 22418 Radio-Controlled (RC) model Military truck Electric engine 1:10
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSCXE
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 25.00cm x 25.00cm
- EAN: 4260631422503
768,46€
Χωρίς ΦΠΑ: 619,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Channels quantity | 16 channels |
| Construction type | Ready-to-Run (RTR) |
| Drive type | 4-wheel drive (4WD) |
| Engine type | Electric engine |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 190 mm |
| Housing colour | Sand |
| Length | 470 mm |
| Maximum speed | 20 km/h |
| Product type | Military truck |
| Quantity | 1 |
| Scale | 1:10 |
| Suggested gender | Boy |
| Weight | 5 kg |
| Width | 220 mm |
