



























Jamara BMW M4 CSL Radio-Controlled (RC) model Car Electric engine 1:16
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRPXUH
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4042774471927
73,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | No |
| Batteries required | Yes |
| Battery life | 60 min |
| Battery type | AA |
| Charger | No |
| Country of origin | China |
| Engine type | Electric engine |
| EU TSD warning | Not for children under 36 months |
| Guarantee | G024M |
| Height | 95 mm |
| Housing colour | Black |
| Length | 300 mm |
| Light effects | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum speed | 11 km/h |
| Moving control functions | Forward, Reverse, Stop, Turn left, Turn right |
| Not for children 0-3 years | Yes |
| Number of batteries supported | 6 |
| Package type | Window box |
| Product type | Car |
| Quantity | 1 |
| Recommended age (min) | 6 yr(s) |
| Scale | 1:16 |
| Suggested gender | Boy |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable for outdoor use | Yes |
| Transmitter | Yes |
| Transmitter frequency | 2.4 GHz |
| Weight | 510 g |
| Width | 140 mm |
