
Jamara 402260 Radio-Controlled (RC) model Sport car Electric engine 1:18
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSCJ4
- Βάρος(kg): 1.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.80cm x 19.40cm x 13.00cm
- EAN: 4042774478704
63,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 51,01€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | Yes |
| Battery life | 60 min |
| Battery type | AA |
| Engine type | Electric engine |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 68 mm |
| Housing colour | Red |
| Length | 312 mm |
| Maximum speed | 10 km/h |
| Moving control functions | Reverse, Forward, Turn left, Turn right, Stop |
| Number of batteries (transmitter) | 2 |
| Number of batteries supported | 3 |
| Package weight | 630 g |
| Product type | Sport car |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended age (min) | 6 yr(s) |
| Scale | 1:18 |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Weight | 250 g |
| Width | 112 mm |
