

















Trodat 5117 Self-Inking Text/Date stamp
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRR538
- Βάρος(kg): 2.88kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.00cm x 8.50cm x 29.00cm
- EAN: 0190084202084
72,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 58,37€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Certification | CO2 compensated Austrian Ecolabel |
| Depth | 52 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 160 mm |
| Imprint size | 4 x 46 mm |
| Ink colour | Black |
| Package depth | 59 mm |
| Package height | 192 mm |
| Package weight | 270 g |
| Package width | 127 mm |
| Product colour | Black Stainless steel |
| Product type | Self-Inking |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Text/Date stamp |
| Weight | 242 g |
| Width | 89 mm |
