









Clementoni Set Interactive Real-Time Eduglobus
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Clementoni
- Κωδικός: EIRCLEWNA0036
- Βάρος(kg): 1.74kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.00cm x 35.00cm x 28.50cm
- EAN: 8005125508488
99,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 80,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | Yes |
| Dedicated application | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Learning & training skills | Geography learning |
| Manual | Yes |
| Minimum number of players | 1 |
| Package depth | 479 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 345 mm |
| Product colour | Multicolour |
| Recommended age (min) | 7 yr(s) |
| Recommended gender | Boy/Girl |
| Sounding | Yes |
| Speaking function | Yes |
| Weight | 1.76 kg |
