



















Clementoni 17495 building toy
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Clementoni
- Κωδικός: EIRCLEWNA0030
- Βάρος(kg): 0.76kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 31.00cm x 16.50cm
- EAN: 8005125174959
18,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 15,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Assortment of products | No |
| Batteries included | No |
| Batteries required | No |
| Commercial unit type | Consumer unit single |
| EU TSD language | French |
| EU TSD warning | To be used under direct adult supervision |
| Guarantee | F024M |
| Leclerc Codelec | 7310115 |
| Master (outer) case minimum order quantity | 6 pc(s) |
| Minimum order quantity | 6 pc(s) |
| Order unit quantity | 6 pc(s) |
| Package depth | 195 mm |
| Package height | 210 mm |
| Package type | Open box |
| Package weight | 1.05 kg |
| Package width | 310 mm |
| Pallet gross height | 142 cm |
| Pallet gross length | 80 cm |
| Pallet gross volume | 1363200000 dm |
| Pallet gross weight | 96 kg |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Pallet GTIN (EAN/UPC) | 28005125174953 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Product type | Building set |
| Recommended age (min) | 0.5 yr(s) |
| Release date (DD/MM/YYYY) | 01/03/2025 |
| Safety warning | Warning |
| Sound effects | No |
| Sounding | No |
| Start availability | 01/01/2025 |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Target audience | Baby - Baby |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 749 g |