

































LEGO POK MON 72152 Pikachu and Pok ball
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: LEGO
- Κωδικός: KLOLEGLEG2237
- Βάρος(kg): 3.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 51.50cm x 39.50cm x 12.50cm
- EAN: 5702018069271
211,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 170,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 390 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 350 mm |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 2050 |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 480 mm |
| Package weight | 2.56 kg |
| Package width | 378 mm |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Series | Pok mon |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. Use under adult supervision. Keep the packaging as it contains important information. |
| Width | 260 mm |
