







































LEGO TECHNIC 42228 McLaren MCL39 F1 Car
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: LEGO
- Κωδικός: KLOLEGLEG2222
- Βάρος(kg): 3.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 58.00cm x 39.00cm x 11.50cm
- EAN: 5702018067697
252,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 203,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 610 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 130 mm |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 1675 |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 380 mm |
| Package weight | 1.22 kg |
| Package width | 560 mm |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Series | Technic |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. Use under adult supervision. Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
| Width | 250 mm |
