

































LEGO DISNEY 43279 Wall-E & Eve
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LEGO
- Κωδικός: WLONONWCRT522
- Βάρος(kg): 0.83kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.00cm x 26.00cm x 9.20cm
- EAN: 5702017896885
113,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 91,38€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Height | 130 mm |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 811 |
| Package depth | 96 mm |
| Package height | 260 mm |
| Package weight | 839 g |
| Package width | 280 mm |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Series | Disney |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. Keep the packaging as it contains important information. Use under adult supervision. |
