



Brother PT-P700 label printer 180 x 180 DPI 30 mm/sec Wired TZe
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Brother
- Κωδικός: WLONONWCRPNSY
- Βάρος(kg): 4.06kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.50cm x 25.00cm x 24.00cm
- EAN: 4977766731140
111,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 90,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Autocutter | Yes |
| Built-in barcodes | EAN8 CODABAR (NW-7) Code 39 EAN13 POSTNET ITF ISBN-2 ISBN-5 AZTECCODE GS1 COMPOSITE MaxiCode Data Matrix PDF417 UPC-E GS1 DataBar UPC-A GS1-128 EAN128 Micro QR Code QR Code |
| Built-in display | No |
| Cables included | USB |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Depth | 136 mm |
| Display | No |
| Display number of characters | 16 |
| Display number of lines | 3 lines |
| Ethernet LAN | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84433210 |
| Height | 235 mm |
| Image formats supported | TIF JPG BMP |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.7 Lion |
| Maximum label length | 1 m |
| Maximum label width | 2.4 cm |
| Maximum print height | 1.8 cm |
| Maximum printing width | 2.4 cm |
| Maximum resolution | 180 x 180 DPI |
| Number of batteries supported | 6 |
| Number of fonts | 14 |
| Number of frames | 154 |
| Number of label formats | 8 |
| Number of printing lines (max) | 7 |
| Number of styles | 11 |
| Package weight | 1.53 kg |
| PC connected | Yes |
| Print preview | Yes |
| Print speed | 30 mm/sec |
| Product colour | Black White |
| Quick start guide | Yes |
| Spare part retention | 5 year(s) |
| Tape cutting | Automatic |
| Tape type | TZe |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB port | Yes |
| Vertical printing | Yes |
| Weight | 955 g |
| Wi-Fi | No |
| Width | 287 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8 x64 Windows Vista Business x64 Windows Vista Enterprise x64 Windows Vista Ultimate x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows 8 Pro Windows 8 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 7 Starter Windows Vista Enterprise Windows 7 Professional Windows Vist |
