

































LEGO ART 31220 Claude Monet - Bridge over a Pond of Water Lilies
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: LEGO
- Κωδικός: KLOLEGLEG2221
- Βάρος(kg): 4.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 59.50cm x 40.00cm x 13.00cm
- EAN: 5702018066379
216,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 174,99€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 40 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 510 mm |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 3179 |
| Package depth | 118 mm |
| Package height | 555 mm |
| Package weight | 3.7 kg |
| Package width | 378 mm |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Series | LEGO Art |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. Use under adult supervision. Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
| Width | 410 mm |
