





































DYSON Airwrap Pink Hair styler
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: DYSON
- Κωδικός: AGDDYOSLO0013
- Βάρος(kg): 3.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 40.00cm x 17.50cm
- EAN: 5025155112656
790,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 637,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 30 mm cylindrical attachment | Yes |
| 40 mm cylindrical attachment | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Airflow | 14 l/s |
| Airsmooth2x™ attachment | Yes |
| Anti-tangle hair brush | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in display | No |
| Carrying case | Yes |
| Control type | Buttons |
| Cool shot function | Yes |
| Cord length | 2 m |
| Depth | 44 mm |
| Fast drying attachment | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Hair curling | Yes |
| Hair drying | Yes |
| Hair straightening | Yes |
| Height | 262 mm |
| Ionic function | Yes |
| Maximum temperature | 150 C |
| Minimum operating temperature | 28 C |
| Number of heating levels | 4 |
| Number of speeds | 3 |
| Power | 1700 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Rose Gold |
| Round volumising brush | Yes |
| Technologies used | Coanda effect |
| Type | Multistyler |
| Weight | 711 g |
| Width | 38 mm |
