















Bike HUFFY Spidey & Friends 12" 22844W
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HUFFY
- Κωδικός: SREHFFROW0156
- Βάρος(kg): 9.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 74.00cm x 45.00cm
- EAN: 324472284400
158,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 127,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brake system | Hand brake |
| Chain cover included | Yes |
| Frame material | Steel |
| Gender | Boy |
| Guarantee | G024M |
| Maximum baby weight | 20 kg |
| Maximum child height | 107 cm |
| Minimum height of a child | 94 cm |
| Mudguards | Yes |
| Non-slip grip | Yes |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Preassembled | Yes |
| Product colour | Blue Red |
| Recommended age (max) | 5 yr(s) |
| Recommended age (min) | 3 yr(s) |
| Side wheels | Yes |
| Target audience | Children |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to small parts. Always wear a protective helmet. Use only under adult supervision. |
| Weight | 7.56 kg |
| Wheel rim material | Plastic |
| Wheel size (imperial) | 30.5 cm (12") |
| Wheels material | EVA foam |
