



























Philips 7000 series XU7000/01 robot vacuum 0.26 L Gold
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCRMPMN
- Βάρος(kg): 6.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.20cm x 38.80cm x 15.20cm
- EAN: 8720389022197
494,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 398,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | None |
| Air filtration stages quantity | 11 |
| Automatic base station return | Yes |
| Automatic dirty water collection | No |
| Automatic mop drying | No |
| Base station | Yes |
| Base station dimensions (W x D x H) | 136 x 150 x 98 mm |
| Base station functions | Charging |
| Base station weight | 347 g |
| Batteries required | Yes |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 14.4 V |
| Brush material | Rubber |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Buzzer | Yes |
| Can be used with detergent | No |
| Charging time | 5 h |
| Child lock | Yes |
| Cleaning brush | Yes |
| Compliance certificates | CB |
| Connectable to internet | Yes |
| Cord length | 1.5 m |
| Country of origin | China |
| Dangerous goods | Yes |
| Depth | 350 mm |
| Diameter | 35 cm |
| Dust capacity (total) | 0.3 L |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.26 L |
| Dust container full indicator | Yes |
| Dust container type | Bagless |
| Dust sensor | No |
| Easy to clean | Yes |
| Edge recognition | Yes |
| Filter type | EPA |
| Floor surfaces supported | Hard floor Carpet |
| Frequency band | 2,4 & 5 |
| Guarantee | G024M |
| Hair Detangling technology | No |
| Height | 97 mm |
| HEPA filtration system | No |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Indication light | Yes |
| Integrated sensors | Drop sensor |
| Liftable mop | No |
| Manual | Yes |
| Mobile app support | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android iOS |
| Mop included | Yes |
| Movement restriction type | Virtual wall |
| Navigation type | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Noise level | 66 dB |
| Number of brushes | 1 |
| Number of filters | 1 pc(s) |
| Number of mop wetness levels | 4 |
| Number of suction levels | 4 |
| Obstacle crossing up to | 2 cm |
| Obstacle detection | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 469 mm |
| Package height | 392 mm |
| Package weight | 6.5 kg |
| Package width | 152 mm |
| Packaging content | 2 x washable mop 1 x washable filter 1 x main brush 1 x side brush 1 x clean brush tool 1 x power cord 1 x charging station 1 x brush accessory |
| Power consumption (standby) | 108 mA |
| Power consumption (typical) | 42 W |
| Power cord included | Yes |
| Product colour | Gold |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Rechargeable | Yes |
| Remote scheduling | Yes |
| Removable battery | Yes |
| Runtime | 180 min |
| Self-emptying dust container | No |
| Shape | Round |
| Suction power | 5000 Pa |
| User guide | Yes |
| Vacuum air filtering | EPA |
| Vacuum cleaner programs | Carpet |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Washable filter | Yes |
| Water tank capacity | 0.24 L |
| Water tank empty indicator | Yes |
| Weight | 3.9 kg |
| Wet mopping | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 350 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
