





Le Creuset 49134000010201 corkscrew Sommelier knife Stainless steel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRCMT
- Βάρος(kg): 0.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.50cm x 17.50cm x 4.00cm
- EAN: 0630870352826
78,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Country of origin | China |
| Depth | 36 mm |
| Ergonomic handle | Yes |
| Foil cutter | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 15 mm |
| Material | Stainless steel |
| Product colour | Stainless steel |
| Type | Sommelier knife |
| Width | 128 mm |
