















Frying Pan Ballarini Salina Granitium, Deep with 2 handles, Granite, 28 cm 75002-810-0
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BALLARINI
- Κωδικός: AGDBNIGAR0116
- Βάρος(kg): 2.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 32.00cm x 30.00cm
- EAN: 8003150508176
87,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 70,77€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bottom thickness | 5 mm |
| Diameter | 28 cm |
| Dishwasher proof | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | F120M |
| Handles quantity | 2 |
| Height | 77 mm |
| Internal coating | Granite |
| Length | 386 mm |
| Lid included | Yes |
| Lid material | Glass |
| Material | Aluminium, Stainless steel |
| Product colour | Granite |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scratch-resistant | Yes |
| Shape | Round |
| Suitable for hob types | Halogen Ceramic Gas Induction Electric |
| Type | All-purpose pan |
| Weight | 2.52 kg |
| Width | 293 mm |
