















BergHOFF Leo Stone+ 2 L Round Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Berghoff
- Κωδικός: WLONONWCROZHC
- Βάρος(kg): 2.95kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.80cm x 7.80cm x 33.00cm
- EAN: 5413821375007
74,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 60,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 2 L |
| Depth | 190 mm |
| Diameter | 18 cm |
| Guarantee | G024M |
| Handles quantity | 1 |
| Height | 130 mm |
| Internal coating | Ceramic |
| Lid included | Yes |
| Lid material | Glass |
| Material | Aluminium |
| Non-stick coating | Yes |
| Product colour | Black |
| Shape | Round |
| Suitable for hob types | Ceramic Gas Sealed plate Halogen Induction |
| Weight | 1.2 kg |
| Width | 380 mm |
