









Denver PFF-1504W digital photo frame White 39.6 cm (15.6") Touchscreen Wi-Fi
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRP193
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 34.50cm x 19.50cm
- EAN: 5706751085604
230,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 185,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 240 V |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Bluetooth | No |
| Built-in memory | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Country of origin | China |
| Customs product code (TARIC) | 8528590090 |
| Depth | 27 mm |
| Display | IPS |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Energy consumption per 1000 hours | 4.5 kWh |
| Energy efficiency class | B |
| Firmware upgradeable | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphone connectivity | No |
| Height | 245 mm |
| Image formats supported | JPEG |
| Interface | USB & Wi-Fi |
| Internal memory | 1 GB |
| Internal storage capacity | 32 GB |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Finnish Swedish English Norwegian Portuguese German Italian Dutch Polish French Spanish Danish |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Power consumption (standby) | 0.4 W |
| Power source type | AC |
| Pre-installed software | Frameo |
| Product colour | White |
| Remote control included | No |
| Touchscreen | Yes |
| USB connector type | USB Type-A USB Type-C |
| Video playback | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11g 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 396 mm |
