









BergHOFF Leo Stone+ Grill pan Square
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Berghoff
- Κωδικός: WLONONWCRPTJM
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.00cm x 38.00cm x 42.00cm
- EAN: 5413821375120
74,05€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 2.1 L |
| Depth | 290 mm |
| Depth without handle | 26 cm |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handles quantity | 1 |
| Height | 95 mm |
| Internal coating | Ceramic |
| Lid included | No |
| Material | Aluminium |
| Non-stick coating | Yes |
| Product colour | Black |
| Shape | Square |
| Suitable for hob types | Ceramic Halogen Gas Induction Sealed plate |
| Type | Grill pan |
| Weight | 120 g |
| Width | 480 mm |
