



NutriBullet NBP013GR blender 0.59 L Portable blender Green
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: nutribullet
- Κωδικός: WLONONWCRSP06
- Βάρος(kg): 2.36kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.30cm x 22.30cm x 28.10cm
- EAN: 8006447004504
110,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 89,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade material | Stainless steel |
| Bowl capacity | 0.59 L |
| Depth | 82.7 mm |
| Detachable blade unit | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 290.2 mm |
| Housing material | Plastic |
| Ice crushing | Yes |
| Number of speeds | 1 |
| Package depth | 320 mm |
| Package height | 102 mm |
| Package weight | 1.22 kg |
| Package width | 105 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Green |
| Removable bowl | Yes |
| Type | Portable blender |
| Weight | 861 g |
| Width | 82.7 mm |
