













Frying Pan Ballarini Salina Granitium Granite 20 cm 75002-808-0
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BALLARINI
- Κωδικός: WLONONWCRAEKM
- Βάρος(kg): 0.86kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 39.50cm x 7.10cm
- EAN: 8003150508039
76,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bottom thickness | 5 mm |
| Diameter | 20 cm |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Silver |
| Handles quantity | 1 |
| Hangable | Yes |
| Internal coating | non-stick |
| Lid included | No |
| Material | Titanium Aluminium |
| Product colour | Granite |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scratch-resistant | Yes |
| Shape | Round |
| Suitable for hob types | Gas Halogen Induction Ceramic Electric |
| Type | All-purpose pan |
| Weight | 860 g |
