







BALLARINI 75002-484 frying pan Grill pan Round
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BALLARINI
- Κωδικός: WLONONWCRODZC
- Βάρος(kg): 1.48kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 49.70cm x 30.20cm x 8.30cm
- EAN: 8003150505373
103,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 83,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Diameter | 28 cm |
| Doesn't contain | Polytetrafluoroethylene (PTFE) Perfluorooctanoic Acid (PFOA) |
| Guarantee | F024M |
| Handles quantity | 1 |
| Height | 70 mm |
| Internal coating | PTFE |
| Material | Aluminium |
| Non-stick coating | Yes |
| Oven proof | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scratch-resistant | Yes |
| Shape | Round |
| Temperature (max) | 230 C |
| Type | Grill pan |
| Weight | 1.39 kg |
| Width | 490 mm |
