







Igloo Latitude 30 Cool Box 28L, Light Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Igloo
- Κωδικός: AGDIGLLOT0010
- Βάρος(kg): 2.94kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.50cm x 44.00cm x 44.00cm
- EAN: 034223503321
87,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 70,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| BPA-free | Yes |
| Built-in cup holders | Yes |
| Capacity | 28 L |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 290 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 440 mm |
| Portable | Yes |
| Product colour | Blue Grey White |
| Product type | Tourist refrigerator |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warnings | Do not leave the device inside a closed vehicle for long periods of time in high temperatures. Keep the travel refrigerator away from heat sources and flammable substances. Empty and clean the fridge before prolonged storage. |
| Weight | 3.95 kg |
| Width | 450 mm |
