











Igloo Latitude Cool box 52 49L, Red
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Igloo
- Κωδικός: AGDIGLLOT0011
- Βάρος(kg): 4.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 37.00cm x 66.00cm
- EAN: 034223503406
114,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 92,06€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| BPA-free | Yes |
| Built-in cup holders | Yes |
| Capacity | 49 l |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 370 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 380 mm |
| Portable | Yes |
| Product colour | Red Grey White |
| Product type | Tourist refrigerator |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warnings | Do not leave the device inside a closed vehicle for long periods of time in high temperatures. Keep the travel refrigerator away from heat sources and flammable substances. Empty and clean the fridge before prolonged storage. |
| Weight | 4.6 kg |
| Width | 630 mm |
