

















Non-electric kettle MAESTRO MR-1316-BLACK Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOCZN0074
- Βάρος(kg): 0.86kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 22.50cm x 20.50cm
- EAN: 4897144674763
20,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,43€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Base diameter | 19,5 cm |
| Capacity | 3 L |
| Depth | 215 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Black |
| Height | 200 mm |
| Housing colour | Black |
| Material | Stainless steel |
| Suitable for hob types | Gas Induction Ceramic Halogen |
| Warnings | Use only with adult supervision. Do not use in a microwave oven. Ensure the lid is securely closed before use. |
| Whistle | Yes |
| Width | 230 mm |