



2.5L MR-1318-BLACK MAESTRO Kettle
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOCZN0075
- Βάρος(kg): 0.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.50cm x 19.50cm x 24.00cm
- EAN: 4897144674749
23,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 19,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 2.5 L |
| Depth | 195 mm |
| Dishwasher proof | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Black |
| Handle material | Plastic |
| Height | 245 mm |
| Housing colour | Black, Silver |
| Housing material | Stainless steel |
| Lid opening type | Manual |
| Non-drip | Yes |
| Warnings | Do not use in a microwave oven. Ensure the lid is securely closed before use. Use only with adult supervision. |
| Whistle | Yes |
| Width | 180 mm |