



Illy X1 Manual Espresso machine 1 L
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: illy
- Κωδικός: WLONONWCROY21
- Βάρος(kg): 9.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.70cm x 32.50cm x 39.30cm
- EAN: 8003753182797
853,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 688,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Appliance placement | Countertop |
| Built-in display | Yes |
| Built-in milk frother | Yes |
| Cappuccino making | Yes |
| Coffee input type | Ground coffee Coffee pod |
| Coffee maker type | Manual |
| Control type | Lever |
| Cord length | 1 m |
| Cup warmer | No |
| Depth | 270 mm |
| Display type | Analog |
| Energy saving mode | Yes |
| Espresso making | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 330 mm |
| Housing material | Stainless steel |
| Maximum operating pressure | 18 bar |
| Multi beverage | Yes |
| Number of spouts | 1 |
| Power | 1200 W |
| Product colour | Stainless steel Black |
| Product type | Espresso machine |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Removable drip tray | Yes |
| Removable water tank | Yes |
| Reservoir for brewed coffee | Cup |
| Steam pipe | Yes |
| Water tank capacity | 1 L |
| Weight | 7 kg |
| Width | 250 mm |
