



Alessi 9093 kettle 2 L Stainless steel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ALESSI
- Κωδικός: WLONONWCROY78
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.30cm x 24.50cm x 23.20cm
- EAN: 8003299011858
175,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 141,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 2 L |
| Depth | 220 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Blue |
| Handle material | Polyamide |
| Height | 225 mm |
| Housing colour | Stainless steel |
| Housing material | Stainless steel |
| Suitable for hob types | Induction |
| Whistle | Yes |
| Width | 220 mm |
