









Philips Daily Collection HD2583/90 Toaster 600 W Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: AGDPHITOS0044
- Βάρος(kg): 1.78kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.50cm x 33.00cm x 23.00cm
- EAN: 8710103800446
47,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 38,67€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Auto power off | Yes |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Cord length | 0.85 m |
| Dangerous goods | No |
| Defrost function | Yes |
| Depth | 156 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 188 mm |
| Housing material | Metal |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of browning levels | 8 |
| Number of slices | 8 slice(s) |
| Number of slots | 2 |
| Package depth | 229 mm |
| Package height | 214 mm |
| Package weight | 1.79 kg |
| Package width | 324 mm |
| Power | 600 W |
| Power consumption (typical) | 600 W |
| Product colour | Black |
| Removable crumb tray | Yes |
| Sandwich rack | Yes |
| Stop/cancel button | Yes |
| Variable crust browning control | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 1.04 kg |
| Width | 275 mm |
