

















NutriBullet NBJ100G juice maker 800 W Black, Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: nutribullet
- Κωδικός: WLONONWCROWSJ
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 39.50cm x 18.50cm
- EAN: 8006447000254
157,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 126,95€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Control type | Rotary |
| Depth | 223 mm |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Guarantee | G024M |
| Height | 407 mm |
| Housing material | Stainless steel Plastic |
| Juice container | Yes |
| Juice container capacity | 0.8 L |
| Number of speeds | 2 |
| Power | 800 W |
| Product colour | Grey Black |
| Pulp container | Yes |
| Pulp container capacity | 1.5 L |
| Pulse function | Yes |
| Weight | 5.01 kg |
| Width | 240 mm |
