













Brita Glass+ filter jug with 2 MaxtraPro PP cartridges (blue 2.5 l)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BRITA
- Κωδικός: AGDBRIDZF0209
- Βάρος(kg): 1.44kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.10cm x 25.90cm x 17.50cm
- EAN: 4006387126032
71,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 138 mm |
| Dishwasher proof | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Filter type | Maxtra Pro PP |
| Filtered water capacity | 1,5 l |
| Flip top lid | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 277 mm |
| Jug | Yes |
| MAXTRA filtration technology | Yes |
| Number of filters | 2 pc(s) |
| Package type | Box |
| Product colour | Blue Transparent |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| Warnings | Do not wash in the dishwasher. Do not use hot liquids. Keep out of the reach of children. |
| Water filter type | Pitcher water filter |
| Water tank capacity | 2.5 L |
| Width | 193 mm |
