





























Concept SM3390 blender 1.2 L Immersion blender 700 W Black, Stainless steel
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Concept
- Κωδικός: AGDCNCMIB0015
- Βάρος(kg): 3.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 36.50cm x 25.50cm
- EAN: 8595631002834
64,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 52,27€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Bowl capacity | 1.2 L |
| Built-in display | No |
| Chopper | Yes |
| Cord length | 1 m |
| Detachable knife | Yes |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Ice crushing | Yes |
| Power | 700 W |
| Product colour | Stainless steel Black |
| Pulse function | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Rotational speed (max) | 23000 RPM |
| Type | Immersion blender |
