















Concept sm3391 1.2 L Tabletop blender 700 W Stainless steel, White
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Concept
- Κωδικός: AGDCNCMIB0016
- Βάρος(kg): 3.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.20cm x 36.50cm x 25.00cm
- EAN: 8595631003701
64,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 52,27€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Bowl capacity | 1.2 L |
| Chopper | Yes |
| Cord length | 1 m |
| Detachable knife | Yes |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Ice crushing | Yes |
| Mill | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of cups | 3 pc(s) |
| Package type | Box |
| Power | 700 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Stainless steel White |
| Pulse function | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Rotational speed (max) | 23000 RPM |
| Smoothie beaker | Yes |
| Type | Tabletop blender |
