





















Philips 7000 series Food processor HR7776/90
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCROZPX
- Βάρος(kg): 7.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.00cm x 40.00cm x 52.00cm
- EAN: 8710103587040
278,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 224,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Blender bowl capacity | 2.2 L |
| Bowl capacity | 2.2 L |
| Bowl material | SAN |
| Chopper bowl capacity | 3.4 L |
| Citrus press | Yes |
| Control type | Buttons Rotary |
| Cord length | 1 m |
| Cord storage | Yes |
| Country of origin | China |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 266 mm |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Dough bowl capacity | 1.7 L |
| functions | Blending, chopping, Slicing/Shredding,Kneading,Citrus Press |
| Guarantee | G024M |
| Height | 420 mm |
| Housing material | Plastic |
| Ice crushing | Yes |
| Interchangeable blades | Yes |
| Knob material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Lid material | SAN |
| Material jar(s) | SAN |
| Mixing tool | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of speeds | 12 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 315 mm |
| Package height | 400 mm |
| Package weight | 6.79 kg |
| Package width | 515 mm |
| Power | 1300 W |
| Power consumption (typical) | 1000 W |
| Pulse function | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recipe book | No |
| Rotational speed | 22000 RPM |
| Rotational speed (max) | 20000 RPM |
| Spatula | Yes |
| Total amount of recyclable materials | 90% |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 3.61 kg |
| Whisk | Yes |
| Width | 25.5 mm |
