







Philips 8000 series BHD839/00 hair dryer 1400 W Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCRPRKC
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 39.50cm x 18.50cm
- EAN: 8720689032384
231,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 186,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable temperature | Yes |
| Attachments quantity | 1 |
| Built-in display | Yes |
| Compact design | Yes |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Control type | Buttons, Slider |
| Cool shot function | Yes |
| Cord length | 2 m |
| Guarantee | G024M |
| Ionic function | Yes |
| Motor speed | 110000 RPM |
| Motor type | DC |
| Number of heating levels | 7 |
| Number of speeds | 3 |
| Number of temperature settings | 7 |
| Power | 1400 W |
| Product colour | Blue |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Temperature | 45 C |
| Temperature (max) | 95 C |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 395 g |
