



Remington HC4300 hair trimmers/clipper Black 12
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: REMINGTON
- Κωδικός: WLONONWCRPRW6
- Βάρος(kg): 0.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 16.00cm x 10.20cm
- EAN: 5038061138498
107,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 86,77€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Battery type | Built-in battery |
| Blade material | Stainless steel |
| Charging time | 4 h |
| Cleaning brush | Yes |
| Cordless | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging time | 5 min |
| Guarantee | G024M |
| Maximum hair length | 2.5 cm |
| Minimum hair length | 1.5 mm |
| Number of length steps | 12 |
| Operating time | 70 min |
| Power source | AC/Battery |
| Product colour | Black |
| Rechargeable | Yes |
| Removable blade | Yes |
| Turbo mode | Yes |
| Washable | Yes |
| Waterproof | Yes |
