





















Remington EC8930 hair dryer 1600 W Pink
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: REMINGTON
- Κωδικός: WLONONWCRPSAJ
- Βάρος(kg): 1.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.10cm x 24.80cm x 11.80cm
- EAN: 5038061174762
149,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 120,64€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Cool shot function | Yes |
| Cord length | 3 m |
| Depth | 187 mm |
| Designed for travel | No |
| Diffuser nozzle | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 287 mm |
| Ionic function | Yes |
| Maximum input power | 1600 W |
| Minimum power | 1350 W |
| Motor speed | 110000 RPM |
| Motor type | Digital |
| Noise level | 72 dB |
| Number of heating levels | 3 |
| Number of speeds | 4 |
| Power | 1600 W |
| Product colour | Pink |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 554 g |
| Width | 187 mm |
